İş elbisesi,kurumsal kıyafetler, kişisel koruyucu kıyafetlerve sürdürülebilir kumaşlardan oluşan ve çeşitli pazarlara hizmet veren uzmanlaşmış bir kumaş üreticisi ve toptancısı olarak, kumaşlarımızı yıllar boyunca imalat, hazır giyim atölyeleri ve son kullanıcılardan gelen özel gereksinimlere göre şekillendirmeye çaba sarfettik.

İş elbisesi, kurumsal kıyafetler, kişisel koruyucu ve sürdürülebilir kumaş kategorilerinden oluşan kumaş seçeneklerimizle gerekli konulara gereken en uygun ürün çözümlerini sunmak için her birinin kullanım alanlarına ve gereksinimlerine dikkat ediyoruz.

Gelişen teknolojilerle birlikte sizlere minimum riski, optimum konforu ve dayanıklı kumaşları verebilmek için sürekli AR&GE çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Denim

Mesleki kullanım için özel olarak tasarlanan denim kumaşlar personelin rahatlığını ve konforunu üst seviyede tutmaktadır. Özellikle iş pantolonlarında mutfak önlükleri ve yeleklerde sıklıkla tercih edilen denim kumaşlar popülerliği uzun yıllardan beri devam eden kumaş türleri arasındadır. Kullanılan ipliğin türüne göre daha yumuşak yada daha sert yapıda olabilir. Genellikle tamamen pamuk ipliğinden üretilen denim kumaşlar iş kıyafetleri yapımında tercih edilmektedir.

Detay
Polyester-Viskon

Siz de kumaş üreticisinden kaliteil ve hızlı hizmet almak istiyorsanız Özgür Mensucat polyester viskon karşımı iş kıyafetleri kumaşları üretimi ile sektörde öncüdür. Kaygan özellikte nem tutma özelliğine sahip kolay kırışmayan polyester viskon karşımı kumaşlar genellikle parlak gözükürler. Ayrıca sık yıkama için uygun olan bu kumaşlar hijyen gerektiren alanlarda rahatlıkla tercih edilebilmektedir.

Detay
Zefir

Küçük kare desenli kumaşlar genellikle gastronomi, aşçı, mutfak personeli, temizlik personeli gibi çalışanların kıyafetlerinde tercih edilmektedir. Masa örtüsü görünümde olan bu kumaşın fiyatı oldukça ucuzdur. Farklı renklerde pamuk ve polyester ipliğinden üretilen bu kumaş tamamen pamuktan üretildiğinde fiyatı daha yüksektir. Polyester zefir fiyatı oldukça düşük ve ekonomiktir.

Detay
Özel İmalat

Özel üretim kumaş talepleriniz için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Farklı dokularda kumaşlar üreterek taleplerinize uygun iş kıyafetleri tasarımları hazırlamakta ve rahat şekilde çalışabilmenizi amaçlamaktayız. Hızlı servis garantimiz ile özel olarak kumaşlar hazırlamakta kişiye özel tasarımlar yaparak müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız.

Detay