İş elbisesi, kurumsal kıyafetler, kişisel koruyucu kıyafetlerve sürdürülebilir kumaşlardan oluşan ve çeşitli pazarlara hizmet veren uzmanlaşmış bir kumaş üreticisi ve toptancısı olarak, kumaşlarımızı yıllar boyunca imalat, hazır giyim atölyeleri ve son kullanıcılardan gelen özel gereksinimlere göre şekillendirmeye çaba sarfettik.

İş elbisesi, kurumsal kıyafetler, kişisel koruyucu ve sürdürülebilir kumaş kategorilerinden oluşan kumaş seçeneklerimizle gerekli konulara gereken en uygun ürün çözümlerini sunmak için her birinin kullanım alanlarına ve gereksinimlerine dikkat ediyoruz.

Gelişen teknolojilerle birlikte sizlere minimum riski, optimum konforu ve dayanıklı kumaşları verebilmek için sürekli AR&GE çalışmalarımıza devam ediyoruz.

100% Pamuklu Kumaşlar

100% Pamuklu kumaşlar doğası gereği sağlıklı ve konforludur. Bu kategorimizde 200gr/m2 den başlayan ve 390gr/m2 ağırlığa kadar ulaşan 8 farklı gramajda ürünümüz bulunmaktadır. Gabardin dokuma olan bu kumaşlarımız hızlıca ihtiyaçlarınızı karşılayabilmek için boyalı halde stoklarımızda bulunmaktadır.

Detay
Harmandan Karışım Polyester-Pamuk Kumaşlar

Harmandan Karışım Polyesteri fazla bu kategorimiz geleneksel 100% Pamuklu kumaşlara karşılık kullanım alanı ihtiyacına göre daha fazla dayanım, mukavemetin ön planda tutulduğu ihtiyaçları karşılamak adına geliştirilmiştir. Bu kategorimizde 3 farklı metrekare ağırlığında 4 tip gabardin dokuma ürünümüzün yanısıra bir tane de rip-stop dokuma ürünümüz mevcuttur.

Detay
Harmandan Karışım Pamuk-Polyester Kumaşlar

Harmandan Karışım Pamuğu fazla bu kategorimiz geleneksel yine 100% pamuklu kumaşlara karşılık kullanım alanı ihtiyacına göre daha fazla dayanım ve  mukavemetin ön planda olduğu ve aynı zamanda pamuğun konfor ve sağlıklı/doğal olmasını göz önünde tutan ve isteyenlerin ihtiyaçlarını karşılamak adına geliştirilmiştir. Bu kategorimizde 3 farklı metrekare ağırlığında 4 tip gabardin dokuma ürünümüzün yanısıra bir tane de rip-stop dokuma ürünümüz mevcuttur.

Detay
Streç Kumaşlar

Streç kumaşlar kategorimiz konforu ön planda tutmak adına geliştirilmiş olup gerek pamuk-elastan gereksede pamuk-polyester-elastan konstrüksiyonlarıyla hem iş elbisesi hemde günlük kıyafet  ihtiyacına cevap verebilmektedir.

Detay