Büyük, orta ve küçük işletmeler, son kullanıcılar ve konfeksiyon imalathanelerinden oluşan siz değerli iş ortaklarımız,

Sizlerle yakın iş birliği yapmak, iş kollarında gerekli gereksinimleri ve eğilimleri  belirlemede öncü konulardan birisidir. Bildiğiniz üzere Özgür Mensucat olarak zorlu çalışma ortamlarında optimum performans seviyesini karşılayan kumaşları geliştiriyor ve üretiyoruz.

Genç ve dinamik kadromuz ile iş alanlarına uygun olarak toptan kumaş üretimi konusunda müşterilerimize gerek standart gerekse özel konstrüksiyonlar sunmaktayız. Bu nedenle verimliliğimizi arttıracak her türlü öneriye açık bulunmaktayız. Siz de çağrı merkezimizi arayarak talep ve isteklerinizi belirtebilirsiniz. İş sahasında çalışanların daha verimli olabilmelerini sağlayacak kıyafetlerin oluşturulması amacıyla çağrı merkezimizdeki danışmanlarımıza kullanmakta olduğunuz veya kullanmak istediğiniz kumaşlarla ilgili fikir alışverişinde bulunabilir, iş yerlerinize ve çalışanlarınızın uygun kumaşlar kullanılarak imal edilmiş kıyafetlerle veriminin artmasına yardımcı olabilirsiniz.

Kullanmakta olduğunuz Özgür mensucat kumaşları ile ilgili olumlu/olumsuz geri bildirimlerinizi almak dersler çıkarmak, eksiklerimizi görmek gelişimimiz yönünde sarf ettiğimiz çabayı arttıracaktır. Siz de bu konuda bize destek sağlamak istiyorsanız iletişim telefonlarımızı arayarak ya da sayfamız üzerindeki formu kullanarak geri bildirim yapabilirsiniz.

Sektörde mükemmeliyete ulaşma arzumuz sizlerin desteğiyle birlikte olacaktır. Düşünceleriniz bizim için değerlidir ve kalitemizi arttırmak amacıyla sizlerin fikirlerine önem vermekteyiz. Olumlu ve olumsuz tüm geri bildirimlere açığız.

Bir zincir, en zayıf halkası kadar kuvvetlidir deyiminden kendimize çıkarım sağlayarak birlikte bir zinciri oluşturduğumuz bilincindeyiz. Bu nedenle firmamız hakkındaki olumlu ya da olumsuz görüş ve düşünceleriniz hem üretim aşamalarında firmamıza hem de ürün satın almak isteyen diğer müşterilerimize fikir verebilir.

Saygılarımızla;