İş elbisesi, kurumsal kıyafetler, kişisel koruyucu kıyafetler ve sürdürülebilir kumaşlardan oluşan ve çeşitli pazarlara hizmet veren uzmanlaşmış bir kumaş üreticisi ve toptancısı olarak, kumaşlarımızı yıllar boyunca imalat, hazır giyim atölyeleri ve son kullanıcılardan gelen özel gereksinimlere göre şekillendirmeye çaba sarfettik.

İş elbisesi, kurumsal kıyafetler, kişisel koruyucu ve sürdürülebilir kumaş kategorilerinden oluşan kumaş seçeneklerimizle gerekli konulara gereken en uygun ürün çözümlerini sunmak için her birinin kullanım alanlarına ve gereksinimlerine dikkat ediyoruz.

Gelişen teknolojilerle birlikte sizlere minimum riski,optimum konforu ve dayanıklı kumaşları verebilmek için sürekli AR&GE çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Inherent FR/Kalıcı Geç Tutuşur Kumaşlar

Kalıcı geç tutuşur kumaşlar 20 yıllık bir geçmişe sahip olup günümüze gelene kadar bir hayli gelişmiştir. Yapısı sayesinde doğru koşullarda saklandığı ve kullanıldığı takdirde çeşitli farklı risklere karşı koruma sağlamaktadır.

Detay
FR Treated/Kimyasal Geç tutuşur Kumaşlar

Kimyasal geç tutuşur kumaşlar kullanım alanı riskli yerlerde kalıcı geç tutuşur kumaşlara karşılık hem pamuğun konforunu hemde fiyat avantajını kullanmak adına geliştirilmiştir.

Detay
High Visibility / Yüksek Görünümlü Kumaşlar

Kullanım koşulları gereği riskleri minimum indirgemek ve daha fazla görünüm ihtiyacı olan koşulların ihtiyacını karşılamak için geliştirilmiş kumaşlar kategorimizdir. Yüksek görünürlük özelliği taşıyan neon boyalı kumaşlar ışığı diğer renklere göre daha fazla parlarlar ve ışığı daha fazla yansıtırlar.

Detay
Kumaş Standartları

Detay