Özgür Mensucat tekstil sektöründe 40 yılı aşan bir deneyim ile faaliyet göstermektedir.

İş elbisesi, personel kıyafeti ve koruyucu kumaşlardaki sürekli değişen ve gelişen ihtiyaçları karşılamak adına tasarlıyor, geliştiriyor ve üretiyoruz. Müşterilerimiz gerek kumaş kalitelerinden gerekse satın almış oldukları servis ve hizmetten duydukları memnuniyetle birlikte oluşan güven bizi tercih etmelerinde önemli bir etken olmuştur.

Pazar ihtiyaçlarını ve eğilimlerini bilmek işimiz gereği bizi bu konular üzerinde araştırma ve geliştirme yönünde ilerletirken, bilgilerimizi müşterilerimizle paylaşmak ve sonucunda ortaya çıkan kumaşları kullanmak kendilerinin pazardan pay almalarına yardımcı olmuştur.

Koruma, konfor ve dayanıklılık konusunda optimum performansa sahip kumaşlarımızı sürekli imalata hazır bir şekilde stoğumuzda bulabilmeleri ve hazır dağıtım ağımız müşterilerimize hızlı hizmet verebilmemize olanak sağlamıştır. Ayrıca özel kumaş taleplerine uygun üretim yapabilmemiz tercih edilmemizdeki bir diğer etkendir.

Bugüne kadar ki başarımızın temelinde açık sözlü ve dürüst olmak, işimize verdiğimiz değer, bilgi ve yeniliğe olan tutkumuz bulunmaktadır.

Özgür Mensucat ürün, satış ve satış sonrası hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi edinmek isterseniz iletişim bölümündeki formu doldurarak veya telefonla bizimle iletişime geçebilirsiniz.